Matek szabadulószoba

A héten harmadik alkalommal rendeztük meg a Matek szabadulószoba játékunkat az alsó tagozatos tanulóink számára. Osztályonként 5-5 fő matematikából tehetséges tanuló vett részt a játékban. Kincses térkép segítségével keresték fel a különböző helyszíneket, ahol a nebulók változatos és érdekes feladatok helyes megoldása után kulcsokat gyűjthettek össze, majd léphettek a következő szobába. Helga néninél „Egy perc és nyersz!”, Bea néninél „Mennyit ér?”, Katika néninél „Műveletes kirakó” feladványok szerepeltek. Ibolya néni logikai „Mi hiányzik?”, míg Márti néni „Kódfejtő” feladatokkal várta a gyerekeket. A versengés végén a kulcsokat logikai játékokra válthatták be a diákok. Szerencsére mindenki kiszabadult, senki sem maradt a „matematika fogságában”! Jövőre is várunk benneteket egy jó hangulatú matekos délutánra!